O FIRMIE

Tworzymy grupę przedsiębiorstw produkcyjno-handlowych prowadzących działania w zakresie doradztwa technicznego oraz dostaw produktów i usług dla sektora przemysłowego.

 

ARMA POMP CHEMIA

Dystrybucja specjalistycznej armatury przemysłowej. Kompletacja systemów rurociągowych.

ARMA POMP ENERGA

Dystrybucja specjalistycznej armatury przemysłowej. Kompletacja systemów rurociągowych.

 

W ciągu ostatnich dwóch dekad wypracowaliśmy zaufanie ponad 300 zakładów przemysłowych w Polsce, dla których świadczymy usługi z zakresu zapewnienia ciągłości dostaw armatury.

 

Budujemy długotrwałe relacje, wspierając Inwestycje techniczne oraz prace remontowe związane z tworzeniem i modernizacją systemów rurociągowych w przedsiębiorstwach branży przemysłowej. Zapewniamy ciągłość profesjonalnych usług w zakresie doboru, sprzedaży, dostawy i serwisu armatury, pomp oraz elementów systemów rurociągowych.

 

 

Sukces, do którego dążymy, opiera się na sukcesie naszych Klientów. Pozycja, którą chcemy osiągnąć – najchętniej wybieranego dostawcy armatury przemysłowej w każdym współpracującym z nami przedsiębiorstwie – zależy od tego, jak dobrze zrozumiemy i spełnimy oczekiwania związane z naszą ofertą.

Naszą wizję zamierzamy realizować poprzez stopniowe poszerzanie oferty usługowej i badawczej, dalszą rozbudowę kadry doradczej oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze systemów rurociągowych.

 

 

 

Historia naszego przedsiębiorstwa wyznaczana jest kolejnymi, logicznymi etapami rozwoju naszej firmy, marki oraz spójnej z naszą misją strategii działania.

 

 

 

SIEDZIBA GŁÓWNA W BYTOMIU

Dysponujemy odpowiednim zapleczem logistycznym, by móc skompletować niemal każdą inwestycję. Własna
flota samochodów ciężarowych zapewnia naszym klientom korzystne warunki transportu dużych gabarytów
oraz pozwala skracać terminy wszystkich realizacji do minimum.

 

Nie chcemy, by motywowały nas cyfry.
Na pierwszym miejscu stawiamy wartości, które wyznaczają jakość naszego działania

 


ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

Chcemy nie tylko budować trwałe, oparte na profesjonalnej obsłudze relacje z naszymi klientami, ale również wpływać na rozwój naszego najbliższego otoczenia. Chcemy, by nasz wkład w życie lokalnej społeczności propagował: solidność, entuzjazm, optymizm oraz otwartość, które uważamy za filary działania ARMA POMP, dlatego angażujemy się w promocję sportu, łączącego wszystkie cztery wymienione wartości.

Nasze starania kierujemy do okolicznych mieszkańców, w szczególności do młodzieży – współpracujemy z klubami sportowymi, wspierając ich działalność. Cieszymy się, promując aktywność sportową, tak ważną dla zdrowia i jakości życia.

SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

Profesjonalizm i wysoka jakość są naszymi priorytetami, dlatego wdrożyliśmy system zarządzania jakością
ISO 9001 oraz system zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy ISO 9001 oraz PN-N-18001.