Kariera

Zanim wyślesz CV…

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Zanim prześlesz nam swoje dokumenty aplikacyjne, poznaj wartości jakimi kierujemy się na co dzień. Poszukujemy osób potrafiących współtworzyć atmosferę pracy, która inspiruje do działania oraz rozwoju zawodowego. Doceniamy entuzjazm w podejmowaniu wyzwań i prowadzeniu codziennych realizacji. Ważny jest dla nas optymizm aby dostrzegać możliwości tam, gdzie inni widzą tylko problemy. Cechuje nas otwartość na pomysły i wymagania naszych kontrahentów. Łączymy je z naszym doświadczeniem i wiedzą by wspólnie tworzyć optymalne rozwiązania. Powierzone zadania wykonujemy solidnie, zawsze dążąc do wypełniania zobowiązań. Zależy nam na tworzeniu długotrwałych relacji, opartych na partnerskim i profesjonalnym podejściu we wszystkich aspektach związanych z działalnością naszej firmy. Jeśli te postawy są bliskie również Tobie, łatwiej odnajdziesz się w naszym kilkudziesięcioosobowym zespole.

Proces rekrutacji

Proces rekrutacji realizujemy w dwóch etapach. Od chwili ogłoszenia naboru, w ciągu 1 miesiąca przeprowadzamy wstępną selekcję na podstawie informacji zawartych w dokumentach aplikacyjnych. Wybranym kandydatom przesyłamy formularz z dodatkowymi pytaniami rekrutacyjnymi. W drugim etapie zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną, po której podejmujemy decyzję. Wybranemu kandydatowi proponujemy umowę o pracę na okres próbny, po którym zastępujemy ją umową na czas nieokreślony.

Na każdym etapie rekrutacji staramy się informować wszystkich kandydatów o statusie ich aplikacji. Ewentualne pytania związane z procesem rekrutacji lub szczegółami oferty prosimy kierować bezpośrednio na adres
rekrutacja@armapomp.pl.

Wzmocnij nasz zespół

Nawet jeśli nie prowadzimy aktualnie naboru na interesujące Ciebie stanowisko, zawsze otwarci jesteśmy na rozwijanie potencjału naszej firmy. Być może znasz dobrze branżę w której się poruszamy i szukasz nowych możliwości rozwoju. Jeśli tylko uważasz, że mógłbyś wzmocnić nasz zespól – skorzystaj z poniższego formularza rekrutacyjnego i prześlij do nas swoje dokumenty aplikacyjne. Zapoznamy się z nimi i nawiążemy kontakt.

Jesteśmy na facebook’u

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage’a na facebooku i śledzenia na bieżąco wszystkich informacji zawiązanych z aktualnymi naborami.